SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skedar 5886479
nr 588 6479
Skedar
12 st, Silver/Emalj, Förgyllda, Michelsen Danmark
Utrop:
600 kr
Såld:
750 kr
måndag 15 juni 2009
kl 18:17:40
700 kr
650 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.